Janusz Korwin Mikke:

 1. Czy ktoś widział kiedyś, żeby koń wręczył kopertę weterynarzowi?
 2. Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje.
 3. Gdyby w '39 co drugi Żyd miał broń, nie byłoby Holokaustu.
  Konrad Berkowicz:
 4. Kiedyś było LGBT teraz jest LGBTQIA i 60 płci na facebook'u to jest szaleństwo.
 5. Przez połowę naszego życia jesteśmy niewolnikami tego Państwa (Polski).
  Marek Jakubiak:
 6. W 1939 roku, 17 września, napadł na nas odwieczny wróg wschodni, sowiecka Rosja. Żydzi witali ich kwiatami. Pytam się, gdzie byli Żydzi wtedy, kiedy 500 tysięcy Polaków w ciągu roku czasu wymordowano na ich oczach, a 2 mln Polaków wsadzono do wagonów śmierci, wywieziono na Syberię. Pytam się, czy jest choć jeden Polak uratowany przez Żyda w tej sytuacji.
 7. Narodowcem jest ten, kto płaci tu podatki, wychowuje dzieci w kulturze polskiej, w chrześcijańskich warunkach. Większość Polaków to narodowcy, tylko o tym nie wiedzą.
  Grzegorz Braun:
 8. Zła historia jest matką złej polityki
 9. "... Polacy mają odegrać rolę pionka który nawet nie ogarnia spojrzeniem całej szachownicy na której się znalazł i zaraz zostanie zbity, poświęcony w rozgrywce w wielkiej grze imperiów.
  Krzysztof Boska
 10. Dla radykalnej lewicy każdy człowiek o poglądach konserwatywnych czy narodowych, przywiązany do takich wartości jak Bóg, Honor i Ojczyzna jest faszystą. Niestety, słuchając wypowiedzi przeciwników ideowych, słyszę to słowo w ich ustach tak często, że można się z czasem przyzwyczaić do takiej etykietki, a to jest bardzo niebezpieczne.
 11. Przeszedłem cały Marsz, może 5 proc. ludzi wygląda jak kibole, są rodziny, ale głównie zwykła młodzież.